Imieniny:Beaty, Juliana, Wincentego

Dane statystyczne

   POWIAT    GMINY    STOPA   

 Dane za rok 2019 - POWIAT OLKUSKI.
Miesiąc / dane12345
Ogółem36453639355434123262
Kobiet19871981192118591782
Z prawem do zasiłku456440423440426
Zamieszkali na wsi17431760171716401560
Osoby bezr. niepełnospr.145142143138123
Poszukujący pracy9389857978
Napływ bezrobotnych ogółem522368397416349
Napływ poprzednio pracujące462308345372280
Napływ dotychczas nie pracujące6060524469
Rejestrowani po raz pierwszy8656477371
Rejestrowani po raz kolejny436312350343278
Odpływ bezrobotnych ogółem346374482558499
Odpływ podjęcia pracy189182239242237
Podjęcia pracy niesubsyd.181166188173157
Podjęcia pracy subsydiowanej816516980
Nie potwierdzono got. do pod. pracy1315402022
Dobrowolna rezygnacja ze statusu bezrob.2244354433
Zgłoszenia wolnych miejsc pracy100213202220369


Aby zobaczyć dane statystyczne proszę wybrać rok sprawozdawczy i określić obszar terytorialny danych (POWIAT LUB GMINY POWIATU OLKUSKIEGO) lub wybrać opcję stopa, aby zobaczyć stopy bezrobocia.
© 2009 - Designed by Piotr Ziarnik - Zaloguj do systemu CMS